O nás Vozidlá Iné produkty Zaujímavosti Služby Kontakt
TSM SLOVAKIA s.r.o.

O NÁS

 
Naša spoločnosť TSM SLOVAKIA s.r.o. sa zaoberá dovozom úžitkových vozidiel a širokého portfólia techniky pre rôzne oblasti hospodárstva.
 
Tím našich pracovníkov sa začal venovať dovozu úžitkových vozidiel Piaggio už v roku 2001. Od tohto obdobia sme na slovenskom a českom trhu našli veľa spokojných zákazníkov a získali množstvo skúseností s distribúciou úžitkových vozidiel, nosičov komunálnych nadstavieb a širokého sortimentu techniky pre komunálnu sféru ako aj iné oblasti hospodárstva.
 
 
 
Okrem materskej spoločnosti naše aktivity zahŕňajú aj činnosť dcérskych spoločností: TSM-AX BRATISLAVA s.r.o. , ktorá sa venuje prenájmu vozidiel a techniky na západnom Slovensku (viac info: www.prenajmi-si.sk) a TSM SERVICES s.r.o. zaoberajúca sa rôznymi službami pre zákazníkov na strednom Slovensku (viac info: www.ape3.sk). Prostredníctvom partnerských firiem TSM TEC s.r.o. a I-TEC Czech, spol. s.r.o. sa zabezpečuje distribúcia a servis aj v Českej republike (viac info: www.autopiaggio.cz a www.itec-czech.cz).
 
 
 
Našim najväčším obchodným partnerom je taliansky výrobca PIAGGIO, ktorý okrem svetoznámych skútrov (Vespa, Gilera) a motoriek (Aprilia a Motoguzzy) vyrába aj úžitkové vozidlá PORTER a trojkolky APE, ktorých sme výhradným dovozcom.
 
Ďalšími našimi dôležitými partnermi je aj menšia rodinná firma BONETTI (komunálne nosiče nadstavieb 3,5 – 5,5t) s tradíciou výroby vozidiel 50 rokov, fínsky výrobca komunálnej techniky HILTIPP ako aj taliansky výrobca vysokozdvižných plošín COMET. Pri komunálnej technike spolupracujeme aj so slovenskými a českými nádstavbármi ako sú spoločnosti KOBIT a SIMED, ktorých nadstavby dodávame na našich vozidlách Piaggio a Bonetti.
 
 

 
Za viac ako 15 rokov činnosti sme na Slovensku aj v Čechách predali viac ako tisíc úžitkových vozidiel, vytvorili kvalitnú predajnú a servisnú sieť a veríme, že sa budeme aj naďalej tešiť priazni a dôvere našich zákazníkov.