O nás Vozidlá Iné produkty Zaujímavosti Služby Kontakt
TSM SLOVAKIA s.r.o.

GASTRO & BARISTICKÁ TECHNIKA

Mobilná kaviareň

Viac info:

V ostatnom čase je najnovším trendom u nás káva do ruky. Ponúkame Vám ideálne riešenú kaviareň na troch kolesách. Nadstavba obsahuje všetko potrebné príslušenstvo k priamemu predaju kávy. Výhodou mobilnej kaviarne je, že nemusíte čakať na zákazníkov - budete všade tam, kde chýba šálka kvalitnej kávy. Váš okruh pôsobenia sa tak rozšíri na kultúrne podujatia, námestia, festivaly, koncerty, obchodné centrá, eventy, ... Malé rozmery a skvelá manévrovateľnosť trojkolky dovoľujú predávať kávu aj v interiéri budov.
Viac informácií o našich kávových trojkolkách nájdete aj na našej webstránke: www.ape3.sk
Bližšie info o cenách nadstavieb a doplnkovom sortimente Vám poskytnú aj naši skvelí predajcovia na celom Slovensku. Kontakty na predajcov nájdete TU...

Mobilný predaj - HOT-DOG

Špecializovaná nadstavba obsahuje stroj na prípravu hot-dogov a klobások. Stroj funguje na základe ohrevu na propán-bután. Táto varianta je kombinovateľná s viacerými typmi strojov.

Mobilný predaj - KEBAB

Špecializovaná nadstavba obsahuje stroj na pečenie mäsa a prípravu kebabu. Zariadenie funguje na základe ohrevu na propán-bután. Možnosť kombinácie s viacerými typmi strojov.

Mobilný predaj - VÝČAP ALKO/NEALKO

Špecializovaná nadstavba na predaj alko a nealko nápojov. Nadstavba obsahuje výčapné zariadenie a zásobníky na sudy čapovaných nápojov. Možnosť kombinácie s viacerými typmi strojov.

Mobilný predaj - PALACINKY

Špecializovaná nadstavba obsahuje stroj na prípravu palaciniek, ktorý funguje na základe pohonu na propán-bután. Táto varianta je kombinovateľná s viacerými typmi strojov

Mobilný predaj - CUKROVÁ VATA

Špecializovaná nadstavba obsahuje stroj na výrobu cukrovej vaty. Zariadenie funguje na základe propan-butánového pohonu. Možnosť kombinácie s viacerými typmi strojov.

Mobilný predaj - ZMRZLINA

Špecializovaná nadstavba obsahuje elektrický stroj na výrobu točenej zmrzliny. (Predaj kopčekovej zmrzliny je podľa platnej legislatívy v SR zakázaný!)